Party loď Loribus

Party loď Loribus

Party loď Loribus

Loď nabízí to pravé zázemí pro vaše večírky, firemní akce, rodinné oslavy, svatby či vaše party.

 • Kapacita lodě je 11 cestujících
 • Loď je řízena zkušeným kapitánem

 • Loď je v součastnosti v rekonstrukci a k dispozici bude od března 2021.

  Velký vnitřní prostor lodě je rozdělen na kajutu pro cestující, kuchyňku a zadní palubu. Jednotlivé části lodě lze uzavřít a vytvořit tak oddělené prostory.

  Kajuta pro cestující


  Boky kajuty lze otevřít a vytvořit tak velmi vzdušný prostor, Pevná střecha kajuty vytváří stín, jenž oceníte v horkém létě. Před ostrým sluncem Vás ochrání lehké závěsy. Za nepříznivého počasí lze kajutu scela uzavřít, v chladném počasí je možné využít topení.

  V kajutě pro cestující je umístěno kormidelní stanoviště. Cestující se tak mají možnost prostřednictvím kapitána dozvědět něco o historiiíi, současností, i mnoho dalších zajímavostí z Baťova kanálu.

  Kajuta je osvětlena variabilním barevným osvětlením, jenž umožňuje navodit libovolnou atmosféru a ozvučena kvalitní stereo sestavou umožňující připojení přes USB i bluetooth.

  Ve velkém okně vedoucím z kuchchyňky do kajuty je umístěn výdejní pult, jež slouží zároveň jako bar a lze zde posedět na barové židli.

  Cestující sedí u stolků v pohodlných polstrovaných sedadlech. Na přání lze upravit interiér tak, že cestující sedí kolem velkého stolu uprostřed.

  Příď plavidla tvoří v kajutě pro cestující velkou odpočinkovou plochu, jenž je vybavena madracemi a umožňuje bezprostřední kontakt s přírodou. O bezpečnost cestujících na přídi se stará pevné zábradlí.

  Kuchyňka


  Umožňuje přípravu jednoduchého občerstvení a je vybavena základním nádobím. Na lodi jsou sklenice různých velikostí, talíře podnosy i příbory. Součástí výbavy nejsou žádné suroviny k přípravě jídel ani nápojů.

  Pro přípravu občerstvení je možné využít plynového dvouplotýnkového vařiče a stolního plynového grilu. Dále je k dispozici dřez s tekoucí vodou, lednice s mrazícím boxem na zmrzlinu nebo kostky ledu a výčepní zařízení. Výčepní zařízení má vlastní chlazení i kompresor. Koncovka je plochá i bajonet. Pro přípravu kávy a čaje se požívá konvice na plynový vařič.

  V kuchyňce jsou velké úložné prostory, které lze využít i jako nouzové patrové lůžko.

  Zadní paluba


  Otevřená zadní paluba slouží k nástupu a výstupu. Za plavby pak kromě jedinečného výhledu poskytuje cestujícím prostor pro soukromá setkávání.

  Zadní paluba slouží zároveň i jako technické zázemí plavidla.

  Ceník


    2 hodiny
  4 900 Kč / 199 €

  Dvouhodinovka
  trasa: přístav Strážnice – křížení Baťův kanál Velička – Petrov – přístav Strážnice. Bez zastávky

  Výlet do Petrova
  trasa: přístav Strážnice- Petrov – přístav Strážnice. V Petrově přestávka cca 20 min.
    2,5 - 3 hodiny
  5 600 Kč / 224 €

  Výlet do Petrova s proplavením plavební komorou
  trasa: přístav Strážnice- Petrov – přístav Strážnice. V Petrově přestávka cca 20 min.
    4 hodiny
  8 500 Kč / 340 €

  Výlet na výklopník u Sudoměřic
  trasa: přístav Strážnice- Petrov – Sudoměřice výklopník - Petrov – přístav Strážnice. V Sudoměřicích přestávka cca 30 minut. Mezipřistání v Petrově dle požadavku cestujících a aktuální plavební situace.
    5 hodin
  9 400 Kč / 376 €

  Výlet do Skalice na Slovensku
  trasa: přístav Strážnice- Petrov – Sudoměřice výklopník – Skalica na Slovensku - Sudoměřice výklopník - Petrov – přístav Strážnice.
  Ve Skalici přestávka cca 20 minut. Mezipřistání v Petrově a Sudoměřicích dle požadavku cestujících a aktuální plavební situace.

  Výlet do Veselí nad Moravou
  trasa: přístav Strážnice- Vnorovy – Veselí nad Moravou – Vnorovy - přístav Strážnice. Ve Veselí nad Moravou přestávka cca 30 minut. Mezipřistání ve Vnorovech dle požadavku cestujících a aktuální plavební situace.
    8 hodin
  11 900 Kč / 476 €

  Celodenní plavba
  trasa: přístav Strážnice- Petrov – Strážnice - Vnorovy – Veselí nad Moravou – Uherský Ostroh – Veselí nad Moravou - Vnorovy - přístav Strážnice. Mezipřistání se řeší dle požadavku cestujících a aktuální plavební situace.
    10 hodin
  19 900 Kč / 799 €

  Celý Baťák
  Jednosměrná plavba, Kapacita omezena na max 10 cestujících!
  Trasa: Skalica na Slovensku – Otrokovice. Mezipřistání se řeší dle požadavku cestujících a aktuální plavební situace.
    Od 18.00 do 0.00
  3 000 Kč

  Pronájem lodi na večírek v přístavu ve Strážnici.
  Loď je možné přistavit i do přístavu v Petrově, Sudoměřicích, Skalici na Slovensku, Vnorovech a Veselí nad Moravou.
  Poplatek za přistavení lodě je 1500,- Kč + přístavní poplatky. Přistavení lodě do Petrova 1000,-Kč bez dalších poplatků.

  An internal server error occurred.